⏳Срочно Львів. ескобар і його курва.

Тема в разделе "Жалобы на продавцов", создана пользователем Marlboro911, 5/3/18.

Внимание, вы находитесь на запасном форуме который не работает и не будет работать, он просто для общения на случай если основной не работает.не покупайте тут не у кого! Основной форум Legalizer.info Legalizer.vip Legalizer.cc Legalizer.info Legalizer.vip Legalizer.cc
  1. TS
    Marlboro911

    Marlboro911 Гость

    Регистрация:
    8/2/18
    Сообщения:
    25
    Карма:
    38
    Оценки:
    +14/1/-2
    Ребята то просто якійсь абсурд, ескобар - відомий багатьом селлер, разом з своїми курами просто знущається з жителів Львова. Я забанений в нього в його телеграмі, і від недавна в його чаті. Він забанив мене за то, шо я написав йому про ненаход кладів (загалом 4 за 1,5 тижні). Це було десь місяць назад. Тепер(пару днів тому) почались ненаходи знов, я намагався попередити про проблему в його загальному чаті, і - бан.
    За 3 дня - 4 пустих клади підряд(3 моїх і 1 кента), більше того селлер знає про проблему але цинічно продовжує продавати пусті клади. Можете перевірити, хто хоче закажіть товар у Львові...
    На арбітраж йому просто плювати, можете не тратити час, він цього не скриває.
    Я підозрюю його курву в зговорі з чайками, може він сам чайка. Хто захоче більше інфи як відбувається заклад, де обирається місце, адрес, всі пруфи... пишіть, я скину. Спочатку я не звинувачував самого Ескобара, думав він відреагує, я не просив перезаклади, чи возврати. Але тепер, побачивши реакцію Ескобара(мій бан, захист кури, ігнорування проблеми) я розумію шо вина його(на мою думку)...
    Можна звинувачувати чайок, кур, клієнтів; але ігнор і скривання проблеми якраз і призвело до того шо ми маємо: курву аутиста, лютих чайок - телепатів, і запаяних клієнтів, які просто вирішили заїбати....
     
    • Согласен Согласен x 1
    • Смешной Смешной x 1
  2. TS
    Marlboro911

    Marlboro911 Гость

    Регистрация:
    8/2/18
    Сообщения:
    25
    Карма:
    38
    Оценки:
    +14/1/-2
    Брат, у Львові хто бере у ескобара постійно, знають шо то за тіп. І в мене зі всіх кого я знаю тільки один задоволений. Скажи тільки чесно скільки разів брав, скільки ненайшов і скільки разів тобі дали перезаклад? (Тільки за пів ціни не рахується)
     
  3. Genn12

    Genn12 Постоянный

    Регистрация:
    23/3/18
    Сообщения:
    754
    Карма:
    184
    Оценки:
    +1.160/10/-12
    Ненаход:
    1
    Брал ну раз 40 точно . Да было пару ненаходов,ну это такое...меня другое в нем раздражает - тупеж. Например может дать фото закладки которая заложена в Харькове,хотя я ясно писал что Львов. Может выдать адрес клада через часа 2 после пополнения,а как известно хочется сразу. Последний раз- позавчера ,пополнил на 480 грн за 0,5 альфы.Оказалось что осталось только два клада по 1 грамму. И нужно либо ждать либо доплатить еще 480. Я выбрал ждать. Сказал пару часов. Короче деньги я перевел в 16.35 а адреса он мне дал в 23 часа. Хотя до этого он сказал что 0,5 в наличии есть. Ну вот так вот-50/50 ,как повезет.
     
  4. Rympik

    Rympik Не покупай у меня!

    Регистрация:
    30/3/19
    Сообщения:
    4
    Карма:
    38
    Оценки:
    +0/0/-0
    пиши в пп